Zpět na web

  • načítám...

Testování a těhotenský test | Mám duchy na mamatestech

Ahoj Holky. Dnes ráno jsem si udělala test znova, protože jsem měla večer asi 4 opravdu živé dny a ráno mi bylo lehce nevolno. A testy vyšly takhle 1. Je ten starý a 2. Dnes ráno

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...