Testování a těhotenský test | Mám duchy na mamatestech
Ahoj Holky. Dnes ráno jsem si udělala test znova, protože jsem měla večer asi 4 opravdu živé dny a ráno mi bylo lehce nevolno. A testy vyšly takhle 1. Je ten starý a 2. Dnes ráno
- Autor: Aa759
- Vloženo: 27.10.25
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána