Zpět na web

  • načítám...

Jaké bydlení - stavíme, bydlíme | Lze přestavět byt?

Hezký den, uvažuji o koupi bytu, je to hezké 3+1, ale vyžaduje rekonstrukci a odrazuje me jedna věc. Je zde kuchyně,,v chodbičce,, ale ja snila o větší kuchyni, typ viz obrázek dispozičně pro představu. Myslíte, ze lze jádro bytu nějak předělat nebo to není možné? Jsem v tom laik, samozřejmě bych pak řešila eventuálně s firmou. Děkuji :srdce:

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...