Zpět na web

  • načítám...

Kola, brusle, trojkolky, odrážedla | El. koloběžka v autobuse

[citace] "@Sany80s":https://www.emimino.cz/profil/sany80s/ 58038499 [/citace] Četla jsem přepravní podmínky u nás a tvrdí ze el. koloběžky můžou. Pochopím kdyby autobus byl plný a nebylo místo ale zrovna u nás v ranních hodinách jezdí minimálně lidí. S tou taškou je to dobry nápad, určitě si pořídím dekuji. :dance:

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...