Testování a těhotenský test | Snažilky 2025
Ahoj, už rok se s manželem snažíme o miminko. Tento měsíc mi doktorka nasadila provera 5mg kvůli špinění týden pred menstruaci. Dneska jsem dobrala poslední prášek a hrozne me bolela prsa, tak jsem si teď večer udělala test pepino. Co myslíte?
- Autor: Anonymní
- Vloženo: 01.11.25
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána