Těhotenství | 2.screening- morfolicky?
Jsem asi trochu zklamaná. Je možné, že mi gynekolog vůbec neudělal morfologický ultrazvuk? Řekl, že mám NIPT test v pořádku, ale teď se vlastně bojím, jestli to nebylo odbyté a jestli bych neměla jít ještě někam na opravdu důkladný morfologický ultrazvuk. Opravdu mi to nijak detailně nevysvětlil ani nepopisoval srdíčko a ostatní orgány. Prosím, jak vypadal váš ultrazvuk při druhém screeningu? Delal to tske nekdy vas lekar? ja proste nevim zda je to v poradku? A tak ja nevim zda se nemam proste nekam objednat? na vic klidne si to zaplatim :face_with_raised_eyebrow:
- Autor: Terulik964
- Vloženo: 07.11.25
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána