Jaké bydlení - stavíme, bydlíme | Byt a plíseň?
Ahoj, v záři jsem se nastěhovala do bytu v Praze. Kromě nefunkčních zásuvek, které jsou opravené až nyní, jsem si všimla, že se mi v ložnici začala drolit omítka. Mam často i trochu zamlžené okna… Vlhkost bytu sice byla potvrzena, ale pouze ve sklepě.(bydlím v přízemí). Omítka byla natřena, když jsem se nastehovala. Myslíte, že tohle je začínající plíseň? Zdi jsou trochu napoukle. Mam v bytě rekuperaci.
- Autor: Kačka3394
- Vloženo: 16.11.25
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána