Snažení | Duch nebo čárka test action
Ahojky holky, s manželem se snazime o miminko. Vcera a dnes jsem si delala test z actionu a vyšli mi takhle, co myslíte? Na termín u dr čekám.
- Autor: NikiČap
- Vloženo: 24.11.25
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána