Zpět na web

  • načítám...

Snažení | Duch nebo čárka test action

Ahojky holky, s manželem se snazime o miminko. Vcera a dnes jsem si delala test z actionu a vyšli mi takhle, co myslíte? Na termín u dr čekám.

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...