Zpět na web

  • načítám...

Miminko | Dětský ekzém

Zdravím, mám 6 měsíčního chlapečka a už 2 měsíce řešíme ekzém, který se zhoršuje a zlepšuje (dle nás nezávisle na ničem). Plně kojím a příkrmy jsme začaly dávat až teď od 6 měsíce. Zkoušeli jsme různý alergeny, já jsem vysadila úplně mléčné výrobky na základě slov pediatričky. Ale ta taky pořádně neví, protože měsíc zpátky mi dala mastičku s kortikoidy a, že mu to za 3 dny zmizí. Upřímně jsme mu jí nedali a mažeme ho jinou mastičkou bez kortikoidů co nám dala. Používáme Konopku, Linolla Fett, zkoučeli jsme i ovesnou koupel, aviril olejíček,... :zed: Poprvé se mu to objevilo na ruce vedle záhybu, teď se mu to začíná rozjíždět i na hrudník a břicho. Je to zarudlé, suché a hrozně ho to svědí i ho to probouzí. Už jsme bezradný a nevíme co a jak dál :nevim:

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...