Zpět na web

  • načítám...

Vaříme, pečeme, konzervujeme | Co dnes vaříte?

Dělala jsem plněná kuřecí prsa s hráškem. A i když ten hrášek mohla být asi příloha, dělala jsem ještě k tomu hranolky. Bylo to moc dobrý a kupodivu rychlý. Jen mi nejdou dělat ty závitky, vždycky se rozjedou. Jinak chuťově skvělé, příště zkusím výraznější sýr třeba hermelín.

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...