Vaříme, pečeme, konzervujeme | Co dnes vaříte?
Dělala jsem plněná kuřecí prsa s hráškem. A i když ten hrášek mohla být asi příloha, dělala jsem ještě k tomu hranolky. Bylo to moc dobrý a kupodivu rychlý. Jen mi nejdou dělat ty závitky, vždycky se rozjedou. Jinak chuťově skvělé, příště zkusím výraznější sýr třeba hermelín.
- Autor: sharunka03
- Vloženo: 01.12.25
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána