Snažení | Snažení 2025
Ahoj holky, vše čtu a gratuluji k těhotenství :heart_eyes: přidávám se k vám, včera jsme měli jít na testy a partner na spermiogram. V pondělí jsem si zkusila test (cca 10dpo) jen kdyby náhodou a ono to vyšlo, dokonce to ukázal i digi :face_holding_back_tears: včera jsme jeli tedy k lékaři s tím, že mám pozitivní test, spermiogram se nekonal a dr dokonce viděl vaček :face_holding_back_tears: :pray_tone1: pořád to nechápu, dle lékaře je těhotenství starší. Držím nám všem palce ať je vše v pořádku a máme ty nejkrásnější Vánoce. První dva testy jsou z pondělka, třetí včerejší s poslední dnešní.
- Autor: Mišu111
- Vloženo: 03.12.25
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána