Zdravotní potíže dospělých | Melanom
Pěkný večer, zítra se chystám k lékaři aby mě vyšetřil se znaménkem které jsem si našla kousek pod paži :face_with_peeking_eye:mam strach z toho nejhoršího ze to je melanom :face_with_peeking_eye:svědí mě to a občas bolí dekuji
- Autor: Barus26
- Vloženo: 10.12.25
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána