Zpět na web

  • načítám...

Zdravotní potíže dospělých | Melanom

Pěkný večer, zítra se chystám k lékaři aby mě vyšetřil se znaménkem které jsem si našla kousek pod paži :face_with_peeking_eye:mam strach z toho nejhoršího ze to je melanom :face_with_peeking_eye:svědí mě to a občas bolí dekuji

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...