Centra asistované reprodukce | IVF/KET 2025
Hlásím, ze prvni screening máme za sebou. Sla jsem tam zesr*na jak jetel. Prcek ma vse ok, já zvýšené riziko preeklampsie, takze budu zobat Anopyrin. Cucal si pesticku a celkem se dost vrtel bobek :srdce: Ma mi volat imunolozka a domluvit se na léčbě, ze mi možná sníží progesteron a nebudu muset píchat Clexane ani imunoglobuliny. Z toho jsem trochu v rozpacích. Myslela jsem, ze s mým MBL deficitem je tato léčba potřeba až do porodu...
- Autor: bejuna29
- Vloženo: 16.12.25
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána