Domácnost | Výbuch sklenice Ikea na odkapávači
Ahoj "@Ainy":https://www.emimino.cz/profil/ainy/, nam se dneska stalo zrovna to samé.. sklenice si klidne odkapávala a najednou rána.. nikdo v blízkosti nebyl.. úplná záhada. Co jsem teď hledal na internetu.. tak se to stat může. Prý výrobní vada..
- Autor: Daniel883
- Vloženo: 18.12.25
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána