Zpět na web

  • načítám...

Snažení | Snažení 2025

"@Link11":https://www.emimino.cz/profil/link11/ nevím přesně zda se jedná o PCOS, ale prý je to pravděpodobné. Toto mi napsali z Pronatalu “ *je 5,65ng/ml-hodnota vyšší než odpovídá Vašemu věku(medián pro Váš věk je 3,31ng/ml)*” a pokud by se to nepodařilo přirozeně mám se objednat na schůzku. :see_no_evil: Gynekolog mi napsal duphaston a já ho brala už dříve 2 měsíce a cykly byly vždy 32 DC. Pak jsme ho vysadily a cykly byly opět dlouhé. Jednou až 59 tento rok. Teď jsem opět dostala duphaston na 3 měsíce. První měsíc byl cykl 32DC, druhý měsíc poprvé 34DC a taky v tomhle měsíci jsme se pokusili, ale jelikož jsem neměřila ovulaci, tak to bylo 50 na 50 jestli se trefíme. Po tom co jste mi tu poradili, že duphaston hodně ovlivní teplotu a ovulaci dokáže omezit, jsem se rozhodla, že tento cyklus vynechám a očividně je pravda, že teplotu ovlivňuje. :face_with_peeking_eye: Tohle je můj předchozí cyklus. Zároveň mi TT vyšel + byl tam duch a pak přišla menstruace.

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...