Vaříme, pečeme, konzervujeme | Co dnes vaříte?
Já dnes výpečky nevěděla jsem, zda se zelím nebo špenátem, ale manžel zelí nemůže, tak jsem udělala oboje. A já pak nevěděla, s čím si to dát, tak jsem si dala oboje najednou :D Šulánky jsou teda kupovaný :oops:
- Autor: sharunka03
- Vloženo: 06.01.26
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána