Zpět na web

  • načítám...

Vaříme, pečeme, konzervujeme | Co dnes vaříte?

Já dnes výpečky nevěděla jsem, zda se zelím nebo špenátem, ale manžel zelí nemůže, tak jsem udělala oboje. A já pak nevěděla, s čím si to dát, tak jsem si dala oboje najednou :D Šulánky jsou teda kupovaný :oops:

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...