Snažení | Snažení 2025
Holčičky tak já dneska 10dpo, na mamatest duch, ale k nim mám respekt a moc tomu nevěřím, ale už včera jsem něco málo viděla a dneska to šlo vyfotit :D a má ještě Dr.max a na něm vidím stín, na fotce nebude vidět, takže mi to dává malinko naději :oops: po rozklinutí 2x to možná uvidíte Co myslíte :srdce: :oops:
- Autor: Abi2025
- Vloženo: 11.01.26
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána