Zpět na web

  • načítám...

Snažení | Slabý duch tt

Ahoj, chtěla jsem se poradit. Měla jsem 5 dni zpožděnou MS, co se týče bolesti, nebyli stejné jako při očekávané MS. V podbřišku mě bolelo chvilkově, prsa spíš hodně citlivá než bolavá a hlavně i únava. Tak jsem si dělala mamatest a vyšel slabý duch, tak jsem druhý den testovala zas a taky slabý duch, jenže odpoledne jsem začala krvácet a jinak než při MS, nejdřív to bylo hodně slabé růžové až hnědé a pak se to rozjelo, bolesti bříška nemám. Četla jsem, že se může jednat i o hematom. Dnes jsem i přes krvácení zkoušela test znova a taky slabý duch. Všechny 3 testy jsem porovnala, ale samozřejmě ty dva jsou už vyschlé. Ten poslední, tak po namočení ta čárka byla dost výrazná a byla vidět hned, pak po pár minutách zeslábla. Ale stále tam vidím ducha. Máte s tím některá zkušenost? Předem děkuji za odpověď :)

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...