Zpět na web

  • načítám...

Snažení | Snažení 2025

Ahoj holky, tak já dneska 15 dpo, testy asi sílí ale pomalu :roll: nemusím se obávat něčeho že ne? Příznaky asi žádné a bazalka 37st :)

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...