Snažení | Snažení 2025
Ahoj holky, tak já dneska 15 dpo, testy asi sílí ale pomalu :roll: nemusím se obávat něčeho že ne? Příznaky asi žádné a bazalka 37st :)
- Autor: Abi2025
- Vloženo: 16.01.26
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána
Ahoj holky, tak já dneska 15 dpo, testy asi sílí ale pomalu :roll: nemusím se obávat něčeho že ne? Příznaky asi žádné a bazalka 37st :)
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána