Domácí spotřebiče | Rozumí tu někdo šicím strojům?
Ahoj, mám problém s šicím strojem, už jsem fakt zoufalá. Poslední dobou se mi stávají dvě věci a to buď že se mi přetrhne nit někde asi v okolí cívky a vylítne z navlečený jehly a pak ještě mi vynechávají stehy. Někdy šije bez problémů a najednou kus nedošitý viz. foto. (Začínala jsem tam šít znovu, není tam žádný očko) Nevíte někdo co s tím? Mám to promazané i vyčištěné.
- Autor: tulka123
- Vloženo: 23.01.26
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána