Snažení | Snažení 2025
Já mám na rýmu tyhle dva, ale ptala se lékárnice chlapa v jakém jsem trimestru. Ten vlevo mě teda hodně pálil, mám od druhého trimestru strupy v nose, tak asi proto :neutral_face:
- Autor: Anonymní
- Vloženo: 31.01.26
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána