Zpět na web

  • načítám...

Snažení | Snažení 2025

Já mám na rýmu tyhle dva, ale ptala se lékárnice chlapa v jakém jsem trimestru. Ten vlevo mě teda hodně pálil, mám od druhého trimestru strupy v nose, tak asi proto :neutral_face:

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...