Dětské nemoci | Podivné pupínky/Štípance
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jestli jste se s tím někdo nesetkal. Syn 7let má po těle od půlky ledna podivné pupínky nebo štípance. Udělal se mu na ruce první v lednu, ten zmizel ale po něm zůstala podivná vyrážka (viz. foto)a postupně se tvoří nové. Má pár po těle malých a jeden co měl na ruce větší se udělal na břiše. Nějak to nemizne, nemění se. Vůbec netušíme s manželem co to může být, říká že ho to nesvědí. Neštovice prodělal, jsem už zoufalá. Doktor má dovolenou, ten první pupínek viděl a říkal, že jen pupínek, ale za mě je to nejspíš virové. Zkoušela jsem framykoin a nezdá se mě změna. Napadlo mě jestli to není štípanec, ale nevím od čeho a že by tak dlouho mizel. Nemá někdo zkušenost nebo radu?
- Autor: Verca005
- Vloženo: 19.02.26
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána