Zpět na web

  • načítám...

Zdravotní potíže dospělých | Prohlubeň pod bradavkou

Zdravim, chci se podělit o své trable.. je mi 24.. a už 3 rokem řeším bulku přímo pod dvorcem, byla jsem na vyšetření když mi bylo 21, kde se mi skoro vysmáli, že to rakovina rozhodně není a poslali domů.. o 3 roky později, se zvětšil útvar na 1cm, podotýkam, že mi neřekli žádnou diagnozu, čistě - zcela bng. Jenže… začalo zlobit podpaží, prso celkově a nejhorší, že jsem nalezla tento výklenek, dulek, vtažení? 1cm od bulky. Byla jsem vyšetřena 10. prosince, kde opět zcela bng. Okay, ale neřekli zda je to fibroadenom, cysta vůbec nic, - neškodné nashle. Nejvíce mě zarazilo to nové vtažení.. nestalo se někomu něco podobné? Jsem už zoufalá. :(

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...