Zpět na web

  • načítám...

Vaříme, pečeme, konzervujeme | Co dnes vaříte?

Pecu kureci stehna, k tomu bude bramborova kaše. Ted jsem dodelala buchtu s pudinkem a zakyskou, navrch granko. Odpo pujdeme na prochazku k prehrade, je nadherne.. pak se buchta bude hodit. :D Zitra bude cina s ryzi, dcera to nema rada.. tak ji zustane kureci stehno z dneska. A bude ho mit taky s ryzi

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...