Vaříme, pečeme, konzervujeme | Co dnes vaříte?
Pecu kureci stehna, k tomu bude bramborova kaše. Ted jsem dodelala buchtu s pudinkem a zakyskou, navrch granko. Odpo pujdeme na prochazku k prehrade, je nadherne.. pak se buchta bude hodit. :D Zitra bude cina s ryzi, dcera to nema rada.. tak ji zustane kureci stehno z dneska. A bude ho mit taky s ryzi
- Autor: Konys
- Vloženo: 28.02.26
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána