Zpět na web

  • načítám...

Gynekologické potíže | Bulky tam dole

Ahoj, nevíte někdo co by to mohlo být? Přikládám foto. Nedávno jsem si všimla bulky na pravém i levém velkém stydkém pysku nahoře a bojím se, co by to mohlo být. Přijde mi, že se nijak největšují, na dotyk jsou poměrně tvrdé a nehybné, nejsou vyloženě kulaté a abych je malinko popsala, tak bych si je dokázala představit, jako kdyby to byla jizva pod kůží. Zkoušela jsem je vymačkávat, ale nic z toho nešlo a akorát začaly svědit. Děkuji

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...