Miminko | Jak polohujete hlavicku?
Nebude mít protáhlou hlavu. :) Také jsem takhle všechny své 3 děti polohovala a hlavičky mají pěkné. Pokaždé jsem položila na jinou stranu. Pro spaní na zádech jsem používala takový polštářek.
- Autor: Yasmina21
- Vloženo: 26.03.26
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána