Zpět na web

  • načítám...

Vaříme, pečeme, konzervujeme | Tipy na Ploskym objevené sladkosti

Tentokrát po vás nich nechci, nechci, abyste to kupovali, testovali kvůli mně. Já se chystám níže uvedenou trojici ochutnat, a pokud je na Emiminu více sladkofilů, mohli bychom sdílet své vášně a tu a tam podniknout něco zvráceného. Primárně má ale tohle téma sloužit pro mlsaly, co kde stojí za kup a ochutnání, nebo na čem kupovaném sladkém jste si poslední době pošmákli. A může to být i zdravější mlsání, bez cukru, cereálie, ovoce, ale to vy víte, že já nepapám.

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...