Zpět na web

  • načítám...

Botky, botičky a bačkůrky | Do kdy dáváte bačkory ?

Podívejte, stačilo dát do googlu foto tříd a skoro na každé je někdo má, jedna slečna dokonce dva roky po sobě. A i opět na gymplu ta na třetím obrázku. Takže s nimi půjde dcera i na střední asi :think: :D

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...