Snažení | Snažení 2026
Ahoj holky, dlouho teď jsem tu pár dní nebyla, tak se zase hlásím. Byla jsem u gynekologa na preventivní prohlídce. Jsem momentálně 54 DC a byla jsem tam v 51 DC. Řekl mi, že se sliznice připravuje a dal mi nějaké léky na vyvolání ovulace, které se mají brát, když přijde menstruace tak 3 DC-7 DC a pak mám přijet 10-14 DC na kontrolu. Máte s tím někdo zkušenosti? Fungovalo to? :hugging:
- Autor: Tess55
- Vloženo: 24.04.26
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána