Zpět na web

  • načítám...

Snažení | Snažení 2026

Ahoj holky, dlouho teď jsem tu pár dní nebyla, tak se zase hlásím. Byla jsem u gynekologa na preventivní prohlídce. Jsem momentálně 54 DC a byla jsem tam v 51 DC. Řekl mi, že se sliznice připravuje a dal mi nějaké léky na vyvolání ovulace, které se mají brát, když přijde menstruace tak 3 DC-7 DC a pak mám přijet 10-14 DC na kontrolu. Máte s tím někdo zkušenosti? Fungovalo to? :hugging:

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...