Zpět na web

  • načítám...

Pro pobavení | Letní obuv puberťáků

Na konversky a boty podobneho typu ho lakam, jako starej pankáč, uz roky, ale tlaci ho ty uzky pevny spicky a navic ma plochy nohy a s ortop. vložkami uz se do nich nenacpe :roll: Ja sama nosim tyhle, protoze mam rada tenhle styl, ale potřebuju prostor, ale prece nebude nodit boty jako máma :mrgreen: :mrgreen:

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...