Snažení | Snažení 2026
"@bonsaj493":https://www.emimino.cz/profil/bonsaj493/ heled muzu se zeptat podrobneji ohledne lh testu. Jake mas cykly dlouhe? Ten lh peak je delsi u tebe? Ja totiz za 3 cykly co testuju, 1x videla nejbliz barevne ke kontrolni carce a vecer to zmizelo. Dalsi cykly jsem se taky nedostala k stejne tmave. Tento cyklus zas zkousim. Cykly sou 28-30 denni. Dnes sem 13dc a ted jsem si delala test. Ja pridam s dovolenim dve fotky. Ty 3 testy. To jsou 11-12dc a posledni dole je 12dc vcera vecer. Ten jeden je z dnesniho dopolodne. Jakoze to sili mizi. Ja nevim… bezne ovu mam i dle pocitu na ten 14 den. Citim neco na leve strane + vodnatejsi vytok. Meli jsme <3 vcera. Ale kdyz ovu prijde treba zitra pozitri a nepodari se mit <3, staci to?… Mam jeste 5 testu, tak budu zkouset dal.
- Autor: Niki550
- Vloženo: 22.06.26
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána