1. screening - termín

Anonymní
19.2.21 11:03

1. screening - termín

Ahoj,
chtěla bych se zeptat - jaká je vaše zkušenost s 1. trimestriálním screeningem? Byla jsem dnes na kontrole u doktorky, jsem 8. týden těhotenství, dostala jsem průkazku, odebraly mi krev a další kontrolu mám až za 3 týdny, kdy mi řekla, že příště si řekneme další postupy a vyšetření, co mě čeká.
Jenže to budu už 11. týden a zajímalo by mě, kdy vy jste se objednávali a jaká je čekací doba na ten screening? Kdy by byla vhodná chvíle zavolat, aby to nebylo zbytečně brzo nebo pozdě.
No jo, prvorodička a že všeho lehce vyjukaná.

Anonym - těhotenství prozatím tajíme.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
964
19.2.21 11:15

Objednat? Doktor by té měl po první kontrole už objednat sám, podle stáří plodu tě pozve na 1 screening, většinou se chodí 11-14 tt
A jen pro info, poprvé se chodí 6-8 tt, tam zkontrolujou vývoj plodu, po té jdeš 10-11 tt na krev a hned potom na první screening, víc kontrol zatím není potřeba

Příspěvek upraven 19.02.21 v 11:16

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
507
19.2.21 11:16

Žádná čekací doba, oni tě objednají, zeptají se na tvůj týden těhotenství a podle toho to řeknou, kdy přijít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.2.21 11:36

Budu volat cca v devátém týdnu po kontrole u doktora a objednám se… sestřička se zeptá kolik TT jsem a podle toho najde termín…

• Citovat
  • Nahlásit
1354
19.2.21 12:52

Objednávala jsem se cca v 9 TT. Někde můžou mít plno. A tvůj gynekolog nemá povinnost te někam objednávat nebo zkrátka to nemá žádnou závislost s tím, kdy jdeš k němu na kontrolu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.2.21 13:09

Já jsem se objednávala 7.tt,po kontrole mi doktor dal kontakt ať se objednám.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
19.2.21 13:58

Děkuju holky za rady, příští týden tam radši zavolám a domluvím se. ;)

• Citovat
  • Nahlásit
143
19.2.21 14:53

Pri prvni kontrole na gynde, nejaky ten 8.-9.tyden, mi doktorka rovnou dala zadanku a doporucila, at si na to pracoviste zavolam co nejdriv. Pri objednani se zeptaji na datum PM a podle toho ti daji spravny termin na screening a k tomu ti reknou, kdy pred tim mas prijit na krev.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat