Větší bříško při druhém

Anonymní
19.2.21 01:07

Větší bříško při druhem

Ahoj,
chtěla bych se zeptat maminek, které za sebou mají více těhotenství. Zdali jste měly v druhem těhotenství větší bříško než v tom prvním? Nebo menší? :srdce:

Anonym, chci to těhotenství chvíli tajit. :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Mufina
19.2.21 05:28

V každém dalším těhotenství jsem měla větší, u prvního to bylo skromné bříško a u čtvrtého jsem vypadala, jak kdybych spolkla medicinbal :mrgreen:
Tohle je ale ovlivněné i delkou doby mezi těhotenstvími a jestli posilujes břicho. Mám malé rozestupy a necvičila jsem.

• Citovat
  • Nahlásit
18784
19.2.21 05:39
@Anonymní píše:
Ahoj,
chtěla bych se zeptat maminek, které za sebou mají více těhotenství. Zdali jste měly v druhem těhotenství větší bříško než v tom prvním? Nebo menší? :srdce:Anonym, chci to těhotenství chvíli tajit. :mrgreen:

Já jsem teda vypadala jako hroch v každém těhotenství, trápily mě otoky. Ale břicho jsem měla plus mínus stejný u všech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.2.21 06:13

Ve druhém stejné, ale vylezlo snad hned po pozitivním testu. První nebylo vidět do 5 měsíce.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
19.2.21 07:03

Prvni jsem jeste pred porodem vyadala tak na 4-5 mesic max.
Druhe uz bylo vetsi, ale jen o trochu, a ted cekam dvojcata, tak jsem sama zvedava :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
63697
19.2.21 07:14

Ano a ve třetím úplně Mega :mrgreen: a hlavně naskočilo strašně rychle, od 4 měsíce jsem vypadala, že budu každým dnem rodit :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
351
19.2.21 07:16

Ano při druhém tehu větší břicho, přibrala jsem asi o dvě kila víc a dcera byla i větší o půl kila než první syn

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3014
19.2.21 07:22

V prvním bylo břicho bezpečně vidět tak kolem 25tt, teď končim první trimestr a zatím není nic vidět, tak uvidíme jak to bude dál. Ale mám čtyři roky po prvním porodu a břišní svalstvo v lepší formě než před ním, tak snad ani teď nebudu hrošice :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14073
19.2.21 08:05

V druhém jsem měla menší

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3138
19.2.21 08:15

Ahoj, při druhém začalo dříve růst a bylo aj větší, nebo alespoň mi to tak přišlo :D Měla sem syna strašně nízko, takže při chůzi do schodů sem měla pocit, že ho bušim do hlavy :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
49
19.2.21 08:17

První těhotenství, jedno dítě a velké bricho.
Druhé těhotenství, dvojčata, břicho menší než poprvé.
Takže tak :palec: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9035
19.2.21 08:29
@Anonymní píše:
Ahoj,
chtěla bych se zeptat maminek, které za sebou mají více těhotenství. Zdali jste měly v druhem těhotenství větší bříško než v tom prvním? Nebo menší? :srdce:Anonym, chci to těhotenství chvíli tajit. :mrgreen:

Břicho jsem měla u druhého těhotenství menší…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8332
19.2.21 09:14

Větší, ale ne o moc. Spis bylo driv videt. Taky jsem měla o půl kila větší dítě než bylo první, takže možná taky proto.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
549
19.2.21 09:41

Měla jsem je asi stejně velké, jen mi při druhém vyrostlo mnohem dříve. A pak už tolik nerostlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
365
19.2.21 09:58

Při druhém rozhodně větší. Už od 25tt dosáhlo velikosti břicha u prvního při porodu. Od té doby jen roste a roste :oops: :) :) :) :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat