Duch na těhu testu - názor

18.2.21 21:31

Duch na těhu testu - názor

Ahoj holky potrebuju poradit. Dnes jsem si jen tak ze srandy delala tehu test a docela me vydesil protoze vidim ducha. Jelikoz dite nechci a berunuz pres 3 roky HA a nikdy jsem nevynechala zadny prasek, tak mi to prijde zvlastni. Co myslite, je to duch? Mam se bat pripadneho tehu? :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8422
18.2.21 21:33

To je ryska

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18.2.21 21:36
@JancaS84 píše:
To je ryska

To znamena co?😁 ja tam tedy vidim jakobymisto kde by mela byt dalsi carka ale nevim co to znamena

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16566
18.2.21 21:46

Negativní.
Jen nechápu tve logické myšlení, bereš ha, bez chyby a děláš těhotenský test? Ha jsem brala dlouho a tohle mě nikdy nenapadlo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18.2.21 21:59

@lachtanice86
Ze srandy nas to s kamarádkou napadlo a docela me vydesilo ze okolo mista kde to má být jsou viděr rýhy. Tak se raději ptám než začnu panikařit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2030
18.2.21 22:03

Negativní

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7477
18.2.21 22:12

Řekla bych, že to je ryska. Že se barvivo trochu uchytilo na kraji té testovací části i přes negativitu. Ale pro klid duše zkus za pár dní další test. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4287
18.2.21 22:17

Mě by v životě nenapadlo dělat si s kamaradkama ze srandy tehotensky test. Co je na tom srandovniho? Radši bych si s kamaradkou dala sklenicku vina a hodila se do klidu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.2.21 22:31

Tenhle test to dela…mela jsem to taky tak a byl negativní.

• Citovat
  • Nahlásit
Dinocco
18.2.21 22:57

Vždyť tam není vidět vůbec nic, jasně negativní. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
9770
19.2.21 06:17

Nepanikar. To je jasně negativní test. Je vidět jen bílá ryska.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19.2.21 08:34

Tedy asi jsem slepá ale já žádného ducha nevidím. Myslím že z tohohle mimi nebude. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2264
19.2.21 09:17

Jezis to je uplne normalni negativni test :roll: jestli ti nestaci navod u testu, tak si zadej do googlu pozitivni tehotensky test a podivej se jak vypada… ja to uplne vidim, prilitne kamoska z drogosky, hele mam plnou igelitku tehotenskych testu, pojdme na ne curat, to bude desna bzunda :zed:…lidem fakt asi hrabe doma

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19.2.21 09:56
@Melodie91 píše:
Jezis to je uplne normalni negativni test :roll: jestli ti nestaci navod u testu, tak si zadej do googlu pozitivni tehotensky test a podivej se jak vypada… ja to uplne vidim, prilitne kamoska z drogosky, hele mam plnou igelitku tehotenskych testu, pojdme na ne curat, to bude desna bzunda :zed:…lidem fakt asi hrabe doma

Vy jste vazne vsichni mimo. Soudit cloveka jen kvuli tomu ze si udela test? Nikdo nevite jak to bylo ale linčovat mne za to ze jsem se zeptala to by vam šlo. Kamoška donesla test protoze se snazi o mimco, ja dite nechci. Tak se asi proto ptam. Je blbost abych otehotnela kdyz deti nemam rada. Ja zas nechapu vas co vas bavi na tom mi nadavat 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1383
19.2.21 11:34

No já teda nechci nic říkat, ale je tu spousta diskuzí na téma „Těhotenství i přes svědomité braní HA“ :D takže se slečně nedivím, že se ptá a vyděsilo jí to

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat