11 letá dcera lesba?

Anonymní
5.2.21 12:18

11 letá dcera lesba?

Ahoj holky, jsem tak trochu zoufalá. Dcera za mnou před nějakým časem přišla, s tím že chodí se svou stejně starou kamarádkou. Jde o takovou tu dětskou láskou. Popravdě ani nevím co si o tom myslet, je možné jí to přejde? Od rodiny jsem slyšela jen samé negativní názory, ségra mi i řekla že kdyby s tim přišla její dcera tak jí to zakáže. To mi nepřijde vhodné, co myslíte vy?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
752
5.2.21 12:32

Nechala bych ji byt. Bud to prejde nebo holt bude na holky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
969
5.2.21 12:32

Nic nezakazovat!
Možná je to jen začínající pubertou a lesba není a nebo opravdu je a co si pomůžeš, že ji něco zakážeš? Dcera si v tom potřebuje udělat jasno, zkouší to, potřebuje v mámě oporu. Když ji to zakážeš rozhodíš jí po psychické stránce. Já mám 3 kamarádky lesbičky a všechny si prošly sebepoškozováním nebo léky od psychiatra. Ono to není lehké ani pro homosexuály protože je okolí považuje za nenormální a divné.
Zkus si s ni promluvit co preferuje, jak to vnímá, ale rozhodně stůj vždy při ní ať už je na cokoliv, udělá to lehčí život vám oboum a žádné trápení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
279
5.2.21 12:34

Myslim, ze bys mela byt rada, ze ti to rekla a vazit si jeji duvery. Aspon muzes byt v obraze, povidat si s ni o tom a vedet o co jde… Jestli bude lesba, stejne s tim nic neudelas. Je jeste mala, hraje si, objevuje…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
57886
5.2.21 12:50

Já hlavně nechápu, proč jsi to hned vyprávěla rodině??
Aby jí pak někdo něco blbě nevpálil Řekla to tobě protože ti věří, tak buď ráda, že s tebou takhle mluvi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
916
5.2.21 12:56

Ale tohle je přece ten věk přátelství na život a na smrt :-) Nic bych za tím neviděla. Čas ukáže, jak na tom dcerka je. Ale proč to ventiluješ před celou rodinou? Pěkně jsi zradila dceřinu důvěru.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
695
5.2.21 12:56

Já bych si s ní promluvila, že 11lete holčičky s ostatními kamarádí - nechodí. Ani s kluky, ani s holkami. Protože bych nechtěla, aby moje dítě v tomto věku „chodilo“ s kýmkoliv. Jinak si myslím, že to holky někde viděly a nemají z toho rozum. A proti lesbám a gayům nic nemám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.2.21 13:07

Já jsem rodině nic neřekla, dcera jim to řekla samá. Rodina před dcerou naštěstí ani nic negativního neřekli. @levandule23 Jde o dětskou láskou, nevidím důvod proč bych jí to měla zakazovat, když nedělají nic nevhodného.

• Citovat
  • Nahlásit
876
5.2.21 13:21
@levandule23 píše:
Já bych si s ní promluvila, že 11lete holčičky s ostatními kamarádí - nechodí. Ani s kluky, ani s holkami. Protože bych nechtěla, aby moje dítě v tomto věku „chodilo“ s kýmkoliv. Jinak si myslím, že to holky někde viděly a nemají z toho rozum. A proti lesbám a gayům nic nemám.

Prosím tě, tím by si to všechno pokazila. Já měl dětskou lásku už ve školce a do dnes si to pamatuju. Samozřejmě, že je velký rozdíl prožívat takovou lásku v dětství a nebo pak později, ale není podle mě na místě to nijak shazovat. Moje 13.letá dcera má už rok kluka a bere to dost vážně. Jo občas je toúsměvný, netvrdím, že jim to vydrží, ale nevidím důvod nic zakazovat. Nedělají nic nezákoného. Vodí se za ruce a dávají si pusy, no to je toho. Ale je vidět rozdíl jak se chová k němu a ke klukům kamarádům. Ať si to užijou a buď jim ro vyjde nebo ne. Mě stačí kdyz nezanedbává školu a plní si co má a chodí včas domů. Stejně bych to viděl i u dcery takladatelky, možná vůbec na holky není, možná jo. Ale neshazoval bych to. A v tomhle případě už vůbec ne. Řeknu k tomu jenom to, že jsem svému nejlepšímu kamarádovi volal v devatenácti letech záchranku kvůli otravě práškama kvůli jeho orientaci a vedlo ho k tomu pár úplně neskodných nemístných poznámek od jeho v té době nic netušícího táty. Naštěstí to dobře dopadlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.2.21 13:42

Tak v 11 letech snad spolu nechodí, ale kamarádi. Ať je to holka nebo kluk, chození je neco jineho, než to, co spolu dělají 11lete děti. My jsme se s kamaradkama pulku zaklady drzely za ruce, objimaly, na návštěvách spaly v jedné posteli, travily spolu veskery volny cas,… ale lesba neni zadna z nas. Pravděpodobně holky někde něco viděly, zaslechly, asi to úplně nechápou a nedomysli do důsledků. Moc nechápu, proč to hned hlasis po celé rodině. I kdyby lesba byla, tak co. Dáš ji do decaku? Já mám syna, u kterého by lodle některých rysu chovani lide mohli rict, ze bude gay, transsexual nebo něco takoveho. Me uz to taky napadlo, ale nijak to jeresim. Je ještě malej teprve půjde do školy, absolutně netuší, že jeho chování může mít nějaký podtext, prostě dělá to co se mu líbí. A pokud gay opravdu bude, tak mi to.bude jedno. Nebo ne jedno, bude mi líto, že to má. ve společnosti těžší atp, Ale rozhodně ho kvůli tomu nebudu mít min ráda, nebudu mu to zakazovat, rozmlouvat, mít na to blbě řeči atp. Naopak, budu ho bránit před všemi, kteří se k němu takto chovat budou. Tobě doporučuju to stejné. Čekej, co t toho bude. A v případ potřeby se za dceru postav.

• Citovat
  • Nahlásit
3845
5.2.21 14:55

Děláš z komára velblouda :think: kde jsi přišla na to, že jde o něco jiného, než o kamarádství?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8221
5.2.21 15:10

Holky v puberte prozivaji ta kamaradstvi velmi intenzivne a tak se muze stat, ze zameni pratelstvi a lasku. Malokdo je uz na samem prahu puberty tak uzce vyhraneny, teprve se hleda, tudiz bych z toho zatim nic smerodatneho nevyvozovala.
Hlavne nezklam dcery duveru a nevykladej neco, co ti s duverou sveri, po rodine a okoli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8181
5.2.21 17:59

@Petra Z tak toto mě napadlo jako první, že toto bych nikdy neudělala klukovi, že bych hrrr jak na pavlači..
V jedenácti letech, bych chozuení ani holka kluk neviděla, jako,,, chození, třeba to uplně jinak vnímá, nevmíná-citově, sexuálně, zamilovaně, ale třeba jako velké přátelství náklonost, nebo může kamarádku obdivovat, je pěkná má pěkné vlasy, cokoliv

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
57886
5.2.21 18:29

@Janasas no holčina to prý řekla sama
Mám syna, taky 11 a holku už měl :lol: dokonce jí kupoval srdce z perníku…
A pak se na něj vykašlala a byl teda z toho celkem smutný

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8181
5.2.21 21:17

@Petra Z to chápu, a le jako máma bych se k tomu postavila jinak, než to zveličila před rodinou, že je na holky.. :nevim:
Tak jané, takové to dětské, a le to neni žádhné chození jako chození :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat