14. den po KET, kolik hcg?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.07.19 13:07
14den po ket, kolik hcg?

Holky kolik jste měly hcg 14den po ket? Ja mam 360. Prijde mi to málo. Minule těhotenství jsem měla 413 a skoncilo to špatně v 8tt. Ted kdyz mi řekl tuto hodnotu tak jsem zase na dně :( podařilo se Vám to dotáhnout az do konce s takovou hodnotou?

Reakce:
kelynka
Kelišová 6909 příspěvků 17.07.19 13:16
@Anonymní píše:
Holky kolik jste měly hcg 14den po ket? Ja mam 360. Prijde mi to málo. Minule těhotenství jsem měla 413 a skoncilo to špatně v 8tt. Ted kdyz mi řekl tuto hodnotu tak jsem zase na dně :( podařilo se Vám to dotáhnout az do konce s takovou hodnotou?

Nikdo ti nezaruci, ze to dobre dopadne. Ja jsem mela hodnotu pres 3tis a 10tyden konec, prestalo bit srdicko. Drzim pesti a zkus se nestresovat :hug:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.07.19 13:36

@kelynka ja vim ze mi to nikdo nezaručí, ale jen se ptám. Protože jsem ve stresu a vůbec se necítím tehotne a prostě mam strach. Celé to testovani je divné, strašně slabé testy, nemela jsem test stejně silné carky. Tak mam divný pocit. V pátek si zajdu na krev.

Tarey
Nováček 9 příspěvků 18.07.19 13:04

Ahoj zakladatelko, ja mela po 14ti dnech takovyho pidi ducha, ze to ani neslo vyfotit. Stejne carky jsem nemela snad ani po 3 tydnech. Dopadlo to dobre, mame krasnyho zdravyho chlapecka, i kdyz mu to na zacatku trvalo dyl. Na odber jsem sla az po mesici, tak nevim kolik jsem mela v tu dobu. Hlavne nehazej flintu do zita a bud rada, ze tam ty carky jsou. Kdyz se to nepovede ted, povede se priste, alespon vis, ze to jde! ;) budu drzet pesti :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.07.19 13:13

@Tarey ahojky, děkuji za hezkou zprávu. No ja carku stejne silnou taky nemam, ale carka tam je. Jen mi prijde ze nesili. Zítra jdu na krev tak uvidim, snad se taky rozjede a bude se snažit nadale. Děkuji za podporu :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.07.19 20:16

Holky tak hcg se sice zvedlo v pátek bylo 878. Ale dneska uz testy slabnou :,( takze si myslím, že to vzdalo. Ty dva od spodu jsou z dneska a jde jasně videt ze jsou slabší :,(

karkarka
Závislačka 4172 příspěvků 21.07.19 20:24
@Anonymní píše:
Holky tak hcg se sice zvedlo v pátek bylo 878. Ale dneska uz testy slabnou :,( takze si myslím, že to vzdalo. Ty dva od spodu jsou z dneska a jde jasně videt ze jsou slabší :,(

Tech 360 hcg jsi měla kolikateho? Síla čárky nic neznamená. Můžeš mít jen víc naredenou moč.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.07.19 20:26

@karkarka 360 jsem mela ve středu, v patek bylo 878 a dneska testy slabé. Zítra zase krev, ale jak to vidim tak je mi zase do breku.

karkarka
Závislačka 4172 příspěvků 21.07.19 20:30
@Anonymní píše:
@karkarka 360 jsem mela ve středu, v patek bylo 878 a dneska testy slabé. Zítra zase krev, ale jak to vidim tak je mi zase do breku.

Neblazni, krásně to vzrostlo a je to v pořádku.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.07.19 20:33

@karkarka vzrostlo, ale ty testy slabnou. V patek v den odberu krve byl silny to je ten 16 a v sobotu jsem schvalne netestovala az dneska a to je ten 18 z rana a bez popisku z večera a jde videt na obou ze jsou prostě slabší :,( místo toho aby byly jeste silnější.

leyllae
Kecalka 113 příspěvků 21.07.19 20:39

Já vím, že je to těžké a že jsem nikdy nebyla ve tvé situaci. Zkusila bych se netestovat, maximálně tě to strestuje a stejně to situaci nezachrání.
Mně osobně nikdy krev na hcg netestovali, test jsem si udělala jeden.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.07.19 20:44

@leyllae no a ja jsem jak blazen testuju kazdy den, jaky mamz toho vseho strach. A ted takový test :(

Nicky232
Kecalka 333 příspěvků 21.07.19 22:08

Prosimtě, to vůbec neslábne. V tom testu může být víc barviva nebo jak ti holky psaly, tak může být jinak naředěná moč. Hcg ti hezký vzrostlo. Věř, tím embryu nejvíc pomůžeš :blush: :hug:

Váš příspěvek
Reklama