Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
Dám vědět, jak jsme dopadli. A budu ti držet palce, ať je ve 20tt vše pořád okay. Drž se! Totiž, držte se oba/obě ![]()
Ahoj, tak mi dnes volali z Gennetu. Údajně se jim rozbil přístroj v laborce, takže to trvalo tři týdny místo dvou
No ale hlavně, výsledek je negativní, takže čekáme (chromozomálně) zdravého chlapečka!!! Huráááááá!!!
![]()
@Octopus46 Ahooooj, to jsem moc šťastná
. Tak se opatruj. Já jdu za 14 dní na srdíčko. Jo a jinak řekl gynďas, že to vidí na chlapečka ![]()
Tak držím pěsti. My na to jdeme 23.11. Dej pak vědět, co a jak. A k porodu jsi se už někde registrovala?
@Octopus46 píše:
Tak držím pěsti. My na to jdeme 23.11. Dej pak vědět, co a jak. A k porodu jsi se už někde registrovala?
Ozvu se pak ☺. Jeste jsem se neregistrovala. Cekam na to srdicko a pak zacnu siiiilet i s nakupy ![]()