Reklama

18 měsíční dítě - hra

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mini86
Povídálka 40 příspěvků 12.08.18 21:19
18 měsiční dítě - hra

Dobrý večer, jdu si pro radu, nebo spíš informace o tom jak si hrajou vaše děti okolo toho roku a půl. Ja mám problém s naším prckem, že si absolutně nehraje sám, ani s žádnyma hračkama a když se mu nemám čas věnovat tak chodí bez cíle. Přijde mi to divné… děkuji za jakekoliv info

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

smudlinky
Závislačka 2522 příspěvků 360 inzerátů 12.08.18 21:23

je to normalni, maloktere dite je schopne hrat si dele jak 5 minut samo. dokonce i 3 lete deti jsou na tom s delkou her a soustredenosti vetsinou mizerne.

Pajka89
Ukecaná baba ;) 1932 příspěvků 2 inzeráty 12.08.18 21:26

Nase holka ma 18 mesicu a vydrzi si sem tam hrat chvilku sama, ale moc dlouho taky ne. Nejvic asi stavi kostky, vozi kocarek s panenkou a stele ji perinky a plysaci jako chodi po nabytku a neco jim zvatla nebo si davaji pusinky. Vetsinou ale u niceho nevydrzi dyl jak par minut. A lita od jednoho k druhemu. A jenom kdyz je cila a vyspala, kdyz je unavena, tak si sama hrat nechce a akorat mi visi na noze.

Hadumi
Extra třída :D 13412 příspěvků 12.08.18 21:29

Když se zadaří, tak si hraje třeba 10 min. za celý den, je ještě brzy.

Lenka_Hal
Závislačka 4845 příspěvků 12.08.18 21:41

Tak kdyz ma neco noveho, tak to docela vydrzi. Nejradeji ma spis pohybove „hry“. Schodek do predsine dolu a nahoru, dolu a nahoru, jezdi na konikovi, vozi kocarek, obcas si sama teda listuje v knizce, nebo neco micha v kuchynce, prohaze krabici hracek (obecne moc na hracky ale neni :( ), jooo, a kdyz je unavena,porad visi mi na noze…

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1695 příspěvků 12.08.18 22:03

To mi přijde úplně normální. Syn si až kolem 2 let začal občas hrát sám třeba 5-10min a to jsme na tom ještě celkem dobře :mrgreen:

Martina84
Ukecaná baba ;) 1997 příspěvků 12.08.18 23:11

Synovi je 3,5roku a stale se neumi sám zabavit :?

Mini86
Povídálka 40 příspěvků 13.08.18 06:57

Diky za příspěvky:) a co s níma tedy celý den děláte? Mě příjde že se strašně nudi :,(

ilonka12
Ukecaná baba ;) 1120 příspěvků 13.08.18 07:52

a nemůže to být částečně i tím,že mají ty dnešní děti těch hraček strašně moc,jsou přesycené a žádná je pořádně nezaujme??

Mini86
Povídálka 40 příspěvků 13.08.18 13:20

Těžko říct čím to je… ale ještě jsem se s tím nesetkala. Bojím se aby nešlo o nějakou poruchu.

ilonka12
Ukecaná baba ;) 1120 příspěvků 13.08.18 14:14

@Mini86 hraje si třeba s nádobím a jinými běžnými předměty?

Mini86
Povídálka 40 příspěvků 13.08.18 14:54

No tak vezme si smetak a parkrat jakoby pozameta, s mobilem děla jakoby teleofnoval (opět maximálně minutu), podlíva kytky a tak.

ilonka12
Ukecaná baba ;) 1120 příspěvků 13.08.18 15:32

@Mini86 tak to bych neviděla tak černě..Pokud má opravdu hodně hraček tak většinu uschovej a nech mu jich jen pár,postupně je můžeš vyměnit.

Limi123
Závislačka 3313 příspěvků 13.08.18 23:07

Muj se v roce a pul zabavil na delsi dobu jen s naberackou v brouzdalisti :-D To vydrzel klidne i hodinu. Jinak vyzadoval 100 procentni pozornost, doslova mi visel na noze :-D

Mini86
Povídálka 40 příspěvků 14.08.18 12:01
@Limi123 píše:
Muj se v roce a pul zabavil na delsi dobu jen s naberackou v brouzdalisti :-D To vydrzel klidne i hodinu. Jinak vyzadoval 100 procentni pozornost, doslova mi visel na noze :-D

A kdy se to tak zlepšilo?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Jandová po letech na párty: Zvítězila konečně nad svými démony?

Zuzana Jandová (31) bezesporu patří k nejpůvabnějším a nesmyslnějším... číst dále >

Nejlepší dietou je tanec! Tomicová hubne tak, že kostymérky nestíhají

Herečka Pavla Tomicová (56) před časem kvůli zdravotním potížím zhubla... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >