Reklama

Pořád nechodí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

patapuf
Povídálka 25 příspěvků 08.08.18 19:52
pořád nechodí

Ahoj maminky, vím že toto téma se tu probírá dost, ale konkrétně toto jsem zde ještě neobjevila. mému synovcovi je 17měsíců. Je alergický skoro na všechno… nejen zvířátka, ale také potraviny… mouka, mléko, soja, hovězí maso… je toho fakt hodně… no a v 15 měsících začal sám chodit. 2dny běhal téměř celý den… a jako když utne už 2 měsíce ne a ne se postavit a chodit… podle rehabilitační je vše v pořádku prý to chce trpělivost je prý jen líný… já mám obavy že to asi tak ok nebude… prosím o nějaký názor… moc děkuji…

Reklama

Reakce:

vertunka
Závislačka 4618 příspěvků 08.08.18 19:55

A co na to rodiče dítěte?

patapuf
Povídálka 25 příspěvků 08.08.18 19:56

rodiče chodí po různých vyšetřeních kvůli těm alergiím… pořád mu berou krev a zkoumají… chodí i na rehabilitace…

Judithkaj
Ukecaná baba ;) 1354 příspěvků 08.08.18 20:01
@patapuf píše:
rodiče chodí po různých vyšetřeních kvůli těm alergiím… pořád mu berou krev a zkoumají… chodí i na rehabilitace…

Dělají tím pádem vše co mohou. Asi bych se jim do toho nemotala.
Jinak moje dcera byla taky lenoch, začala chodit v 15 měsících na 1 den. Někde se asi trochu uhodila a další 1,5 měsíce chodila jen kolem nábytku. Takže bych to neřešila, zvlášť, když na rehabilitaci chodí a vše je v pořádku.

vertunka
Závislačka 4618 příspěvků 08.08.18 20:05
@patapuf píše:

A co víc bys chtěla dělat. Jaký chceš rady na emiminu?? :nevim: Moje dcera taky chodila pozdě, pak navíc měla vážnou nemoc, kdy jí hrozila amputace obou dolních končetin. Dneska jí je 2,5 roku a běhá jak drak.

patapuf
Povídálka 25 příspěvků 08.08.18 20:08

Nechci se jim do toho motat, jen maminka nemá čas sedět u počítače a hledat jestli to mají i jiné děti… tak jsem jí chtěla povzbudit, že je to opravdu normální…

Janasas
Kelišová 5237 příspěvků 08.08.18 20:08

Moje známá má chlapečka, který měl rok před 2 měsíci, a nechodím jim, ale ani nesedí ani sám neplazí jenom jakoby leží na břiše, a má zvedenutou hlavu..
Taky mi to přijde hodně divné , ale nemá smysl se jim do toho montovat, tak chodí cvičit… stejně s tím nic nezmůžou, pokud civčí tak co víc

Bondgirl007
Zasloužilá kecalka 590 příspěvků 08.08.18 21:16

Muj syn zacal chodit samostatne ve 23 mes. Temer kazdy posun v motorice mel tak, ze dany pohyb udelal parkrat (napr, se otocil na bricho), pak treba mesic dva nic a pak to zacal delat natrvalo. U chuze teda nastesti jak uz zacal, tak neprestal. V pripade synovce bych doporucila navstevu detskeho neurologa, pokud jeste nebyli :think:

patapuf
Povídálka 25 příspěvků 08.08.18 21:20

Holky děkuji, jen jí chci uklidnit, že to prostě takhle být může… moje děti začali chodit obě už v 10 měsících a děti kolem mě všechny cca 10-12 měsíců… tak mi to je prostě divné… rehabilitační snad ví co říká… a spojitost s alergiemi to snad nemá žádnou…

Bondgirl007
Zasloužilá kecalka 590 příspěvků 08.08.18 21:28

@patapuf Syn ma alergii na mleko a souvislost mi nikdy nikdo nepotvrdil :nevim:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Drsný porotce StarDance Zdeněk Chlopčík: V osobním životě jsem měkkota

Ačkoliv ho mnozí nazývají katem, dnes už si bez něj nelze StarDance... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >