V noci pořád kňourá

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
diginiga
Stálice 100 příspěvků 1 inzerát 11.08.18 08:57
V noci pořád kňoura

Ahoj maminky já už jsem zoufalá..syn 1,5roku..nic ho nebaví a celé dny jen kňoura a pořád musím být u něj…jídlu moc nedá jen UM..jogurt a oběd..nic ho nebaví vše jen 2min. chvilkama se směje a vzápětí začne knoural…ale co je horší b noci už pár mesicu jen kňoura co hodinu a vydrží třeba hodinu..já už nespím…má u toho zavřené oči jakoby nemohl zabrat, ale je to na palici přemýšlím, že bych ho odstěhovala vedle at se vyspím…do toho v noci chce pořád pit :( už nevím co :,(

Reakce:
Heivka
Závislačka 3271 příspěvků 11.08.18 09:45

Tak ona trocha nudy je dítěti ku prospěchu, naučí se pak zabavit samo. V noci může kňourat, protože se navzájem rušíte, syn to měl kolem roku taky tak, jak se odstěhoval ve 13 měsících do svého pokoje, tak najednou spal celou noc a jen se v 5 ráno vzbudil na mlíko a i to během měsíce přestalo. Co s jídlem neporadím syn je jedlík od malička, ale neteř začala přes den aspoň trochu jíst, když jí přestali nacpávat v noci.

diginiga
Stálice 100 příspěvků 1 inzerát 11.08.18 10:16

@Heivka děkuji za komentář..také ho chci dát už do svého pokoje,ale nějak mám strach..????ale budu to.muset prekonat :)

Lex1
Zasloužilá kecalka 539 příspěvků 1 inzerát 11.08.18 11:01

My dali dceru do svého pokoje v 14 měsících, nic moc se nezměnilo. Dnes v 18 m někdy spí docela hezky (jdeme k ní 2× za noc), jindy litame co hodinu. Teď taky knoura, má zavřený oči, vrtí se a knuci..... Většinou je noc lepší, když se večer pořádně nají, ale je to fakt jak kdy. Dávali jsme 2× za noc UM, teď přešli na čaj, všechno je takový furt stejný. Tak proste cekame až to někdy přejde :think:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhorší věc na pákistánské base? „Vadí mi turecké záchody,“ vzkázala Tereza

Pašeračka Tereza v pondělí opět stanula před pákistánským soudem, po pár... číst dále >

Netradiční manželství Moniky Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, ceny bytů jsou vysoké!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pelíšky už asi nepřebiji, říká filmová Jindřiška

Před dvaceti lety jí popularita filmu Pelíšky byla dost nepříjemná, s... číst dále >

Vážila skoro metrák a nevěděla, co na sebe. Po proměně se málem nepoznala

Velký váhový skok během těhotenství se podepsal na vizáži sympatické Aleny... číst dále >