18. týden těhotenství - pojďte pokecat

2752
6.8.15 13:23

18tt pojďte pokecat

Ahoj holky, jsem 18tt jak jste na tom, jak snašíte vedra, kdy máte termín - to by mě zajímalo jestli se shodneme a :lol: a cítíte už pohyby??? pojďte pokecat :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2675
6.8.15 14:10

@Alčák1 Tak 18tt mě čeká až pondělí, ale snad nevadí :) TP mám 17.1. a pohyby necítím. Co ty? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2752
6.8.15 14:24

@Hopsinka26 no já něco cítila před týdnem a teď zase nic :think: termín mám jak řekl doktor od 25.12. - 5.1. protože syn / 3 roky / se měl narodit 14 - 21 května a narodil se až 2.6. takže mi to vypočítaly takhle. Minulý týden jsem byla nakupovat a večer jsem začala trochu krvácet, takže teď můžu zvedat prý max. kabelku s peněženkou :) ale zatím mi naštěstí nic neotéka a od začátku těhotenství mám o 6kg méně. Akorát oproti prvnímu těhotenství mám strašnou pleť. Každé ráno se probudím alespoň se 4-5 novými pupínky na obličeji :zed: nevím jestli je to tím vedrem ale u syna jsem měla pleť jak miminko. A necháš si říct co to bude??? nebo už to víš

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2422
6.8.15 14:52

@Alčák1 Já jsem už 19tt, tak snad nevadí. TP mám 4.1. Pohyby cítím, čekáme chlapečka :palec: Dnes jsem byla na kontrole a vše je v pořádku, jen mám stejně jako v prvním těhotenství potíže s děložním čípkem :? Vedra snáším tak, že je nezvládám :lol: :cert: Ne vážně..mimo těhotenství snáším horka docela v pohodě, v těhotenství je to pro mě utrpení, mdloby, smrtelné poty..to není nic pro mě :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6035
6.8.15 15:33

Ahoj :) Budu 18. tt až v neděli, termín mám stanovený podle utz na 16.1., tak jestli nevadí..? Pohyby necítím, zatím pohlaví neznáme (na minulé kontrole prcek spal špatně otočený). A tu pleť mám teda taky strašnou. Nebo spíš ještě horší než strašnou :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2752
6.8.15 20:11

Tak já ty vedra zatím v pohodě zvládám ve stínu s malým na koupališti, ale taky se potím jak blázen, dneska jsme nikam nejaly, zůstaly jsme doma na terase v malém bazénu a bylo to strašný :? zítra mažeme na koupaliště.
@Taťána18 a probíhá to druhé těhotenství stejně nebo je něco jinak??? já to mám až na tu pleť skoro stejné, s malým v prvním těhu jsem krvácela ve 3 měsíci a pak v 5 měsíci jsem ležela v nemocnici, taky kvůli krvácení. Teď jsme krvácela minulý týden. První trimestr byl stejný bez potíží, zvracení… skoro jsem vůbec nevěděla, že jsem v tom. No a po prvním těhotenství asi půl roku na to mi zjistily, že nemám skoro žádné hormony štítné žlázy, takže teď beru navíc léky na šž :? jsem zvědavá, jak mi tohle těhotenství s tou šž zamává. Jo a jinak hubnu taky jako u prvního po porodu jsem měla 11kg dole - což je pozitivum :lol:
A holky necháváte si říct, co to bude??? a jaký máte vybraný jména :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.8.15 22:11

Ahoj těhulky, můžu se přidat? Jsem 19tt a termín mám 1.1. Na kontrolu jdu v pondělí, snad bude všechno v pořádku. Jinak už mám doma 2,5letou holčičku. Zatím nevím co čekám a ani si to nechci nechat říct. U prvního jsem si to nechala říct, teď to bude překvapení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2752
7.8.15 20:28

@Evelýna 1 tak já jsem na tom stejně, u prvního to manžel u posledního ultrazvuku nevydržel a teď budeme mít taky překvápko. Je nám to v podstatě jedno co to bude u prvního jsme kupovali oblečky všechny v neutrálních barvách / bílá, béžová, zelinkavá, oranžová, fialová/ takže výbavičku máme akorát malej se narodil na léto, tak dokoupíme pro druhé mimčo akorát něco na zimu overálky atd…já jdu na kontrolu až 25.8. na ultrazvuk. Doktor mi říkal, že už na 100% řekne pohlaví a když jsem mu řekla, že to vědět nechceme, tak řekl, že je taky pro a že nám to chválí. Už se těším až toho mrňouska zase uvidím. Holky taky vás tak svědí prsa??? já to u prvního neměla a teď bych se udrbala a mám je takový suchý, přitom podprdu měním každý den, sprchuju se, koupila jsem si hipp masážní olej na bříško a prsa. Když je namažu tak večer OK ráno to zase začne. Dneska jsme s malým byly v bazénu a asi po 15 minutách to bylo hrozný a drbejte se na veřejnosti v bazénu :zed: ale velikost je pořád stejná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1074
7.8.15 20:47

Já mám termín dle ms 8.1. a dle utz 11.1.

co se týče pohybů, cítím tlak v podbřišku a někdy takové dloubání, tak to asi bude ono? :nevim:

jinak momentálně mě ničí ta vedra, ale totálně, co jsme těhu, horka nedávám a tyhle extrémy :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama