19 měsíců a UM

Bedhann
2.2.09 13:41

19 měsíců a UM

Aho mamky.

Chtěla jsem se zeptat, mám 19 měsíců mladou holčičku a pije UM. Jenže jde o to, že já mám pocit, že už v tomto věku toho má moc.

UM má večer, brzo ráno a navíc jako první večeři má kaši (kde je taky UM).
Když jí nad ránem dávám UM kolem šesté), tak má ale DURCH pročůranou plenku - kolikrát je i pyžamo mokré.
Nemyslíte si, že bych měla to večerní UM nahradit jídlem? Já nevím, jestli i to není důvod, že se tak brzo ráno budí na mléko. To raní jí odebrat nechci, ale zase nechci, aby šla spát hladová.

Poradíte? Díky Hanka

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

10813
2.2.09 13:59

M ma doted rano a vecer mliko- a zadny problem - takze ja moc neporadim ale ji to staci- jen info ze to jde, ale kazde dite je jine…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8602
2.2.09 14:48

Bedhan - Anička mi taky pije mlíko UM ráno i večer.večer má normální večeři a před spinkáním si ještě vypije UM.a pak má ráno po probuzení.pak už většinou nechce snídat.

pije ráno i večer 180ml.já bych chtěla aby mi UM pila až do 3 let.jinak ona pije i normální mléko.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2257
2.2.09 15:00

Adélka mi ráno pije UM tak 100ml, večer už jí dávám plnotučné mléko taky 100-150ml, podle toho, jestli pořádně večeřela. Je totiž nejedlík. Já pila Sunar do 5 let, co jsem chodila do školky :wink: Klára má večer tak 120ml po kaši a ráno tedy ještě ode mne, ale už taky pomalu plánuju odstavení, ale taky nevím, kolik, protože Sunar je fakt hodně sytej. Tak uvidíme.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2318
2.2.09 15:43

Nám bude 23 m a po koupání večer syn taky pije 240 ml mlíka. Spát chodí až tak v půl deváté a to ho ještě přebaluju, do rána by to plína nepobrala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4548
2.2.09 16:14

Ahoj, Sara má ráno i večer mlíko, teda necelý měsíc už ne UM ale kravské, tedy má normální večeři a před spaním dostane ještě mlíčko.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9549
2.2.09 16:44

Ahoj, Anežka pije ráno (bud brzy ráno - někdy se vzbudí, někdy ne - nebo těsně po probuzení) a večer před spaním tak půl hodinky cca 240ml, dávám pořád UM. Večeří tak 2,5 hodiny před spaním, ale to spíš jak kdy to vyjde. Nevidím v tom problém, dokud UM bude chtít, budu jí ho dávat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Bedhann
2.2.09 17:33

Holky, díky.
Nebudu to hrotit a UM nechám i večer.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu