Beba Sensitive - je nutné mít savičky s větší dírkou?

1180
30.1.09 16:14

Beba Sensitive

Ahoj, nedáváte některá mimču Bebu Sensitive ? Mě by zajínalo, jestli je také u tohoto UM nutné mít savičky s větší dírkou jako u Nutrilonu Comfort. Jestli jsou v ní taky takové „hrudky“. Používám flašky od Aventu a tam se ty dírky Nutrilonem Comfort vždycky ucpaly a malému stejně nechutnal. Teď je na Bebě 1 HA, protože po Nutrilonu má zácpu. Ale není to ještě ono, tak mi Dr. poradila Bebu Sensitive - je to také HA, má Bifi bakterie a ještě je upravená pro citlivá bříška.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

421
30.1.09 17:46

S tímto mlíkem konkrétně zkušenost nemám, ale Beba obecně dělá hrudky, nebo třeba Nutrilon Good night taky. Řešila jsem to tak, že jsem to nechala protéct přes jemné sítko a malej pil normální savičkou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
570
31.1.09 19:19

Tak to se musím teda Beby zastat. Používáme ji od narození - Bebu alprem pro nedonošená mimina, poté Bebu 1HA, 2HA, 3HA, teď obyč Bebu 3 nebo banánovou Bebu 3, nemám tedy zkušenost se sensitive Bebou, ale hrudky nám nedělala nikdy ani jedna!
Nevím, jestli nezáleží na postupu, ale důležité je mít v lahvi dost místa na protřepání. Ohřeju vodu, naliju na x odměrek mléka, zavřu avent lahev, protřepu, podávám - víc než rok a půl a úplně v pohodě…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1180
31.1.09 19:30

Je fakt, že mi taky nikdy Beba hrudky nedělala a nedělá. Já se jen ptala proto, že Nutrilon Comfort má takové malinké hrudky, které tam však patří - je to psané i na plechovce a kvůli tomu nejde použít normální avenťáckou savičku, protože se dírky ucpou.
No, já to nakonec riskla a v pátek jsem objednala v lékárně Bebu Sensitive, dneska dopoledne ji manžel vyzvedl a malý ji už dneska 2× baštil. Hrudky v sobě nemá a vše je OK :wink: :D Tak teď snad už jen aby malému pomohla - má problém se zácpou a prdíky :cry: … i u jídla se kroutí a tlačí, jíme někdy na několikrát a to byl takový jedlík :cry: … celkem mu i nová Beba snad chutná :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
347
31.1.09 19:43
paraplicko píše:
Je fakt, že mi taky nikdy Beba hrudky nedělala a nedělá. Já se jen ptala proto, že Nutrilon Comfort má takové malinké hrudky, které tam však patří - je to psané i na plechovce a kvůli tomu nejde použít normální avenťáckou savičku, protože se dírky ucpou.
No, já to nakonec riskla a v pátek jsem objednala v lékárně Bebu Sensitive, dneska dopoledne ji manžel vyzvedl a malý ji už dneska 2× baštil. Hrudky v sobě nemá a vše je OK :wink: :D Tak teď snad už jen aby malému pomohla - má problém se zácpou a prdíky :cry: … i u jídla se kroutí a tlačí, jíme někdy na několikrát a to byl takový jedlík :cry: … celkem mu i nová Beba snad chutná :D

AHoj, my jsme pili Nutrilon Comfort od 2 mesicu do ukonceneho 4teho a pili jsme z Aventu + savicky c.2. Tak nevim… fakt bez problemu :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
maga
28.1.10 10:03

AHoj, ja jsem dneskav noci taky zacala s bebou sensitiv…Hrudky mi teda nedela.Spíšjsem zvědavá,zda se dostaví efekt co se týká bříška.Nám zatím nezabralo nic :-(

• Nahlásit
  • Citovat
381
28.1.10 17:24
maga píše:
AHoj, ja jsem dneskav noci taky zacala s bebou sensitiv…Hrudky mi teda nedela.Spíšjsem zvědavá,zda se dostaví efekt co se týká bříška.Nám zatím nezabralo nic :-(

ahoj,zkousela jsi Hipp1 s probiotiky?Ja prostudovala 15stran KOJENI A UM,no a u Hippu nejmene problemu s briskem,zacpou vubec,je taky mene zname,ale my jsme spokojeni,konecne kakame sami,je fakt,ze do trech mesicu se kroutil po vsem,to se musi preckat v naruci,pevne nervy,ktere mi teda povolovaly,ted mame 4mesice a Hipp mam tak 14dni,ale jsem spokojena,hlavne co se tyce toho kakani.Po Nutrilonu byl zabetonovanej dost,tu Bebu-vahala jsem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
maga
28.1.10 19:51

no prave…Zrovna dneska mame totalni krizi, co se tyka UM porad neco zkousime a mam pocit ze tim delam male jeste hur!Mala ma teprve 5 tydnu,kojila jsem cca 2tydny, pak prechod na nutrilon-to nekakala vubec, tak jsem dala nutrilon comfort, tam se mi zase nezdal vubec zadny efekt.., slysela jsem o tom Hippu tak dalsi 4 dny jsme meli Hipp a od vcera tu Bebu Senzitiv. A prave dnes katastrofa cely den plac a krece.Ale je to asi tim prechodem.Nemyslim ze by ta Beba byla tak spatna.Ted to budem uz muset vydrzet, par dni, snad se to spravi.Mozna bych udelala dobre kdybych u toho Hippu vydrzela dele.Jenze v pond. jsem byla v poradne a dr.tam vychvalovala a doporucovala tu Bebu, nechala jsem se presvedcit.Myslela jsem to dobre, chtela jsem pro malou to nej.Jenze si chudak nestihne zvyknout na jedno a uz ma jiny…, jak to ma pak vypadat :-(

• Nahlásit
  • Citovat
381
28.1.10 21:24

jj,myslim,ze ta Beba neni spatna,ma taky probiotika,ja o ni uvazovala,ale tusim,ze par odkazu na zacpu i z Beby jsem nasla :-( ,jinak mudr.rikala,ze mam u jednoho mlicka vydrzet tak 14dni,zkus jeste ty kapky Baby calm,myslim,ze od 1mesice je muzete-po tech taky kaka,nebo probioticke kapky ci kapsle,jinak ty kapky Sab simplex nam po delsi dobe tu zacpu opravdu pusobily,tak ty vopatrno :-) ,ja nemyslim,ze to boleni a krece ma ztoho stridani mlicka,Tobik to tech 12tydnu mel taky hrozny a byl temer porad na MM,ted se taky zakrouti,ale je to zvladnutelne :-) jak se zacnou hejbat,tak uz je to take lepsi,jeste 6tydnu vydrzet,bude to lepsi a lepsi.......

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
maga
29.1.10 09:54

jj.dekuju za podporu :-) Dneska uz se to zda lepsi s tim kroucenim.Dokonce kakala, ale teda byla to fuska.Jak pises-zacpa jako hrom, uplne tuha stolicka.Ale rozhodne hodlam vydrzet min.tech 14 dni.Treba byla ta zacpa zpusobena tim prechodem…? :-( Musim uznat ze u toho Hippu jsme byli kratce, na to abych mohla udelat nejaky zaver, ale kakani bylo normalni.Teda s rourkou, ale ne zacpa.)Nechce se mi verit ze z mlika spesl proti zacpe, je zacpa :-? :-D Uz si pripadam fakt jak magor, nic jinyho nez mlika, kakani a krouceni neresim :lol: Pujdem radeji vyvetrat hlavu ven:)Jinak ja mam jeste 2,5 roc.kluka a ten mel tyto stavy min.4 mesice a na plny vykon:)Tak by me to asi nemelo rozhodit…, presto clovek doufa, ze u toho druhyho uz to treba nebude, kor kdyz je to holka!A vono nic :lol: Sab simplex jsem uz vysadila, dr.dala misto toho Lefax.Na noc davame probio kapky.Tak uvidime, ale jak rikas, hlavne se z toho nepo… :-) Bude lip.pa

• Nahlásit
  • Citovat
381
29.1.10 10:19

my meli tuhou stolicku z Nutrilonu,tak uvidis,jestli to bude lepsi,pokud by se zhorsovala,tak zkus ten Hipp probiotik,nebo pridat cajik,my jsme kakali mesic jen teplomerem,ale pak uz ne tuhe,je fakt,ze ted ma zase i me mleko,ale i tak kakat zacal zase pekne az jak posilujem brisko cvicenim.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
petra2222222
1.2.10 11:19

ahoj, když bylo naší Terezce 14dní, ztratila jsem mléko. Dávali jsme Bebu 1 a žádné hrudky nedělala nikdy. Pak malé začaly koliky, tak jsem přešla na Bebu sensitiv a opět s ní nejsou žádné problémy. stačí jí pořádně protřepat ve flaštičce. a pokud vám hrudky bude dělat, tak nekupujte větší savičku, ale kupte si jemné sítko a ceďte jí.. hrudky miminko nestráví, ještě mu ublížíte.

• Nahlásit
  • Citovat
Cecina
24.2.10 13:41

Beba

Ahoj, mám doma skoro měsíční miminko a máme podobný problém,nekojím a dáváme Nutrilon comfort a malá se i po nem strasne kroutí, kapeme sab simplex a teď mi jedna doktrka poradila přejít na bebu sensitive,odpoledne dostane první lahvičku, jen doufám, že se kakaní zlepší.Ještě vyzkoušíme baby calm místo sab simplex. Také mi doktorka doporučila bud bebu nebo sunar HA, že už teď má docela dobré složení a pokaždé když ho doporučí nejsou s ním problémy a dětem chutná.Četla jsem i o mléku Hipp, ale to mi moc nedoporučovala. Snad to bude dobré a kroucení a brecení prejde.Možná ještě vyzkoušíme probiotické kapky,sice stojí hodně peněz,ale co by člověk neudělal pro spokojenost miminka :-D

• Nahlásit
  • Citovat
381
24.2.10 19:56

ahoj,po Nutrilonu jsme meli silenou zacpu,Nutrilon comfort mi blinkal,Hipp nam vyhovuje maximalne,Sab simplex taky ucpaval,ted davam Baby calm a probioticke kapky-ty nam pomahaly jiz v prvnich tydnech na boleni,ted na kakani,jinak ta novorozenecka kolika se musi nejak prekonat,myslim,ze je jedno jake mleko,tu mel i po mem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
maga
24.2.10 21:09

musím se přidat s chválou na Hipp probiotik.Po 14 ti dnech papání Beba Sensitive, jsme na Hipp přešli, protože už jsem fakt nevěděla co a konečně se stolička urovnává.Po té Bebě malá měla totální zácpu, stejně jako po Nutrilonu Comfort.Přitom obě tyto mlíčka jsou speciálně na bolavá bříška a zácpy…Takže Hipp, hipp hurá :wink:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama