1.prso větší

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
shani
Stálice 73 příspěvků 20.09.10 15:04
1.prso větší

Chtěla jsem se tu zeptat zkušených kojících mamin, jedno prso mám větší a tvoří se mi v něm i víc mlíčka, v noci ho většinou mám tvrdé v podpaží, což s malou rozkojíme, nestačí hltat. Druhé prso je vždy měkčí a přijde mi, že z něho nic moc neteče, nebo spíš se mimčo musí víc snažit. Z většího nakojím cca 40ml, z druhého jen třeba 10 nebo 20ml. Nevíte jak to vyvážit, aby to bylo stejné? Dá se to ještě rozkojit? :?:

Reakce:
neczuz
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.09.10 15:33

Teoreticky čim víc budeš kojit z prsa, které chceš víc rozkojit, tim víc tam laktaci nastartuješ. Pokud by se ti chtělo, můžeš z něj třeba po kojení odsávat.
Osobně bych se tím ale netrápila. Sama to tak taky mám. A nijak to neřeším. Na jedno kojení kojí z obou prsou, aby to bylo vyrovnané.

merett
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.09.10 15:35

určitě se to spraví, já taky měla vždy pocit že mám jedno prso větší a tvrdší i někdy bolelo. Zkus z toho prsa kde máš mín mlíčka dávat cucnout pokaždé když kojíš hlavně v noci kdy nejvíc pracují hormony, mimi ti bude aspon stimulovat aby se začalo tvořit víc mlíčka. A z toho prsa kde máš moc a třeba už to tlačí a zrovna z něj nekojíš tak jen trosku odstříkej aby to netvrdlo a nebolelo. Ono platí pravidlo že čím víc mimi mlíka vypije tím víc se mlíka bude tvoří

Cappy
Kelišová 6093 příspěvků 20.09.10 15:35

Taky to tak mám, od porodu mám v jednom prsu více mléka, je tím pádem víc naběhlejší.
Já tedy nabízím první to, ve kterém je mléka méně, pak až dávám dopít tím druhým.

dalmatinka 123
Hvězda diskuse 48551 příspěvků 20.09.10 15:45

Ahoj.Tak já kojila skoro do tří let,ale od 2 jen s jednoho prsa.Velikost byla rozdílná na první pohled.Jedna 2 druhá 3-4 :lol: .Vycpávala jsem silikonem pro chudý(prodávaj třeba v axtratex) a tet nekojim už se to srovnala na stejnou velikost 2 a dokonce je mám obě pevné a pěkné a to jsem se bála lovečáku :lol:
A druhé jsem nerozkojila ani kdybych se na hlavu postavila

Anyone
Neúnavná pisatelka 17026 příspěvků 20.09.10 16:33

Ahoj,
taky to tak mam.Rikala jsem to hned po porodu PA,kdyz ke mne prisla na prvni navstevu.Ona na to,ze je to bezne a normalni a pokud to mekkci a mensi prso je leve,tak to je pry jen dojem(je stymulovane,masirovane srdcem).
Nicmene ten jako dojem presel v to,ze se prcek u toho leveho vzteka a vriska cim dal vic a cim dal driv,tudiz to jen dojem nebyl a ja mam dojem,ze budu kojit jen z jedno…Maly ma 2mesice,pribira 1kg za mesic,takze velmi slusne a ja si rikam,hlavne at se pak ta velikost srovna,az kojit nebudu.Ted co jsem vlastne zasobarna jidla mi to ani neva.

Váš příspěvek
Reklama