1.screening+genetika Plzeň Lochotín

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lindus85
Nováček 6 příspěvků 02.07.19 09:59
1.screening+genetika Plzeň Lochotín

Ahoj chci se zeptat, nebyl jste někdo na genetice v Plzni na Borech a na screeningu prvního trimestru ve fakultce na Lochotíně? Zajimalo by mě jak to probíhá - třeba jestli budu mít výsledky ten den, jestli může manžel se mnou, jestli se dělá ultrazvuk už přes bříško…? Z té genetiky mám trochu strach :(
(mám u své doktorky vždycky připraveno plno otázek, na co se chci zeptat, a pak jen čučím na monitor a zapomenu úplně na všechno :( ☺️)

Reakce:
pajulinkaa
Závislačka 4584 příspěvků 02.07.19 10:21
@Lindus85 píše:
Ahoj chci se zeptat, nebyl jste někdo na genetice v Plzni na Borech a na screeningu prvního trimestru ve fakultce na Lochotíně? Zajimalo by mě jak to probíhá - třeba jestli budu mít výsledky ten den, jestli může manžel se mnou, jestli se dělá ultrazvuk už přes bříško…? Z té genetiky mám trochu strach :(
(mám u své doktorky vždycky připraveno plno otázek, na co se chci zeptat, a pak jen čučím na monitor a zapomenu úplně na všechno :( :relaxed:️)

Neboj, já byla sice u Olympie na genetice, ale to bude stejné, utz se dělá přes bříško, tatínka vem určitě s sebou, většinou tam jdou všichni spolu. My měli i brášku :D. Hlavně se nestresuj, šíjové projasnění ti řeknou hned jestli je ok, budou ti všechno popisovat, prej se určitě :D.

Lindus85
Nováček 6 příspěvků 02.07.19 16:56
@pajulinkaa píše:
Neboj, já byla sice u Olympie na genetice, ale to bude stejné, utz se dělá přes bříško, tatínka vem určitě s sebou, většinou tam jdou všichni spolu. My měli i brášku :D. Hlavně se nestresuj, šíjové projasnění ti řeknou hned jestli je ok, budou ti všechno popisovat, prej se určitě :D.

Tak to nezní tak hrozně, moc děkuju za informace. Snad bude všechno v pořádku :relaxed:️ a výsledky krve jsi měla taky ten den?

Váš příspěvek
Reklama