Mimoděložní těhotenství při nízké hodnotě hcg?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.07.19 18:27
Mimoděložní těhotenství při nízké hodnotě hcg?

Prosím poraďte, jsem už z toho zoufalá :( Otěhotněla jsem po celkem dlouhém snažení a vypadá to, že to „mimčo“ nezvládlo, ale teď se bojím, co bude dál. Jsem ve druhém měsíci, hodnota hcg klesla až na 25 jednotek, ale mám poslední dva dny zhoršující se bodavé bolesti ve vaječníku nebo vejcovodu a jde mi to až do zad a do boku. Šla jsem k doktorce, ta na ultrazvuku nenašla nic, ani v děloze, ani jinde, ale řekla mi, že nemůže vyloučit mimoděložní těhotenství, že při zhoršení se hned vrátit a podobně, ale říkala jsem jí že se to zhoršuje postupně už od včerejška, ani ne intenzita té bolesti, ale spíš že to bolí už skoro trvale, ne jen občas. Hodně mě to vystrašilo, tak pročítám tyto stránky a nikde jsem nezjistila, jestli mi hrozí prasknutí mimoděložního těhotenství při tak nízké hodnotě (25 jednotek hcg)? Moc tomu nerozumím, jen co jsem si přečetla, tak jsem pochopila, že ve chvíli, kdy hcg klesá, tak už se to „mimčo“ a to v čem je, nijak nezvětšuje, takže je pravda, že když mi hcg klesá a do teď mi nic neprasklo, že už to prasknout nemůže - mimi už neroste? Nebo je to jinak? Prosím poraďte mi, jsem z toho špatná :,( 8o

Reakce:
sediza
Závislačka 2575 příspěvků 01.07.19 18:34

A to jste byla na ultrazvuku teď poprvé? Predtim pripadne dr. nic nevidela? Krvacela jste a nebo spinila uz kdyz jste byla tehotna? Jak presne v odstupu kolika dnů Vam klesa HCG?

Ufinka87
Kecalka 498 příspěvků 01.07.19 18:46

Ahoj já měla mimoděložní potvrzené 6+1..předtím bolesti na jedné straně a špinění..jela jsem na pohotovost v děloze nebylo nic vidět.. nechali si mě tam a 5 dní mě sledovali…hcg za 5 dí narostlo jen nepatrně..cca z 75 na 95…jeden den to i kleslo..udělali mi revizi při hcg 95 s tím že to je neprosperující těhu…a že mě další den pustí…no ráno po revizi hodnota hcg stoupla na 97…bylo jasné že je to mimo…okamžitě na sál…byly to fofry…hcg jen 97 a vejcovod promodralý a před prasknutím…vzai mi ho..další den hodnota spadla na 20…takže ano může to být i mimoděložní…mě ho nakonec našli na utz až po té revizi když se vědělo že to tam někde mimo je…Primář hledal,…až našel..takže ano může to být mimoděložní…a nebo taky nemusí…nepodceňovala bych to…zvláště pokud máš trvalé bolesti…mimoděložní se také projevuje tím že hcg může kolísat…klesat a stoupat…nebo neodpovídá tt…držím pěst a ať to dobře dopadne. každopádně bych to nepodceńovala a mudr se opravdu zmínila

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.07.19 18:47

@sediza Byla jsem teď na třetím ultrazvuku, moje doktorka si zve obyčejně po 14ti dnech v těhotenství říkala. Takže na třetím. Ani na jednom nebylo nic vidět v děloze. Hodnota stoupala a teď během 4 dnů klesla na 25 jednotek, kolik byla předtím nejvyšší, to nevím. A děkuji za Vaši reakci, jsem vděčná.

Payus
Ukecaná baba ;) 1257 příspěvků 01.07.19 20:14

A jakou si mela nejvyssi hodnotu?

splendis
Kecalka 483 příspěvků 02.07.19 00:00

@Ufinka87 to je stejně zvláštní… já při mimodeloznim v 6+4 měla hcg přes 14000 jak jsou ty hodnoty rozdílné, jak je to možné? Ani jsem žádné bolesti nemela

Váš příspěvek
Reklama