2. menstruace po revizi

473
9.9.20 10:08

2 menstruace po revizi

Ahoj holky v nedeli prisla druha ms po revizi prvni dva dny byla silna a dnes 4 den uz pomalu nic je to normalni? vzdy jsem mela ms minimalne 6 dni chceme se uz zacit snazit a tohle me docel rozhodilo :roll: :roll: je tedy i mene bolestiva coz mi tedy vubec nevadi :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
492
9.9.20 10:20

@karcoolka5
Je ahoj Karcoolko, pamatuji si na Tebe z diskuse. Ja na druhou ms po potratu ještě čekám.
Ja myslím, ze je to normální. Přece jen byl to zásah do těla. Ja také měla tu první ms jinou. A hned jsem psala své gynekolozce. Moc ti přeji štěstí při snažení… :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
473
9.9.20 10:37

@sarah1618 Ahooooj moc děkuji ja teda pila malinik abych nemela zase ty sve bolesti a vypada to ze zabral ted momentalne lezim s peknou chripkou a co ty jak se mas? a kdy by t mela 2ms prijit? treba uz neprijde :mrgreen: :mrgreen: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
492
9.9.20 10:56

Já zase pila kontryhel, hned po revizi a pak s první ms. A teď jak přijde druhá tak se chystám také.
Mě by měla přijít někdy příští týden.. az okolo 17-18. No my se ještě chránili po první ms. I když 19DC už jsme se nechranili. Ale to by byla asi velká náhoda.. i když krásná :srdce:
Mám se docela dobře. Vyhlížím právě tu druhou ms.. dam si asi zase červené víno příští týden.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
E92
51
9.9.20 11:04

@karcoolka5 ahojky, ja ted mela treti porevizni a taky jsem se divila, ze byla slaba a kratka oproti jindy, nez jsem byla zvykla🙂 👍 tak asi je to v poradku :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
473
9.9.20 11:37

@E92 Ahoj ona jako nebyla uplne slaba ty prvni dva dny byla silna dost jen ta delka me prekvapila

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
473
9.9.20 11:38

@sarah1618 ja si hupsnu pro nejake vitaminy do lekarny at mam dobry pocit ze pro to neco delam a snad se nam tenhle mesic povede :mrgreen: :mrgreen: musime myslet optimisticky no ne? :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
492
9.9.20 11:43

@karcoolka5
Když byla silná tak bych si hladu vůbec nelamala. Myslím, ze by bylo horší ze by pravé byla úplně slabá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
492
9.9.20 12:09

Přesně tak, hlavně víra a optimistická mysl :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
473
9.9.20 22:10

@sarah1618 ji ty první dva dny možná to moc hrotim ale se mnou se to vezlo po tě revizi ro jsem měla mykozu pak přišla první ms po ms zánět mocaku pak přišla takhle ms tak se děsím co přijde teď

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
492
9.9.20 22:21

@karcoolka5 úplně Tě chápu..
mám to stejně..
zvládneme to.. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
E92
51
10.9.20 11:27

Ahoj holky, muzu se zeptat na nazor ke svymu problemu špinění po MS? Dostala jsem to v pátek, skončila mi v úterý. Prvni dva dny byla silnější, jako vždy, ostatní dny to bylo spíš jen silnější špinění. Jde o třetí porevizní menstruaci, která přišla po 30 dnech. Dnes opět slabě špiním, krev je světle červená, břicho mě nebolí. myslite ze mam mit strach? Asi jen hystercim, treba to prejde, ale vite jak :roll: Mo diky! :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
492
10.9.20 11:31

Mě se to stalo u první porevizní ms.
Nejdříve spineni, přerušované, dva dny pak ms. Taky jen tři dny. Pak konec. Spineni. A pak necelý týden na to trocha krve. To me úplně vyděsilo. Ale bylo to jednorázové. Pak už jen spineni. A teď čekám na druhou porevizní ms..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
492
10.9.20 11:48

Takže snad to krvácení do víkendu přejde u Tebe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
E92
51
10.9.20 12:04

@sarah1618 dekuji, pro klid v dusi jsem napsala doktorce email :) hezky den preji :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama