2 měsíce prošlý těhotenský test - funguje?

1482
28.7.13 08:57

2 mesice prosly tehotensky test

Ahoj holky, myslite ze muzu verit dva mesice proslemu tehotenskemu testu? Prochazelo to 31.5. A druha carka mi normalne vylitla po kratke chvilce jak dalnice. Urcite si jeste udelam jine testy. Diky za rady.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

11692
28.7.13 09:04

Já bych mu věřila, na tom testu snad ani nemá co projít, když se správně skladuje :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9134
28.7.13 09:12

Já bych mu věřila… kdyby se tím, že je prošlej měl nějak porouchat, tak spíš tak, že by ukazoval, že je negativní a ty bys byla těhotná, obráceně je to míň pravděpodobný :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2283
28.7.13 09:18

Určitě mu věřit můžeš, kamarádka teď testovala taky prošlým testem a taky dvě čárky a těhu je. Kdyby byl prošlý dva roky, tak bych možná trošku pochybovala, ale dva měsíce nic není.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2422
28.7.13 09:35

Určitě bych mu věřila :) Je prošlý jen 2 měsíce a to není moc. Podle mě snad ani na něm není co by mohlo projít :think: Pro jistotu zkusit další test můžeš ale myslím, že je dálnice jasná :potlesk: A tichounce gratuluji :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
neprihlasenas
28.7.13 09:51

Na testu se nemá co zkazit, údaj o datu „spotřeby“ je tam uveden jen proto, že je to dané zákonem, ale i po tomto datu ho můžeš normálně použít, pokud se ti objevila kontrolní čárka, znamená to, že test funguje. Mám kamaráda, jehož firma těhotenské testy vyrábí, a nedávno mi dovezl 2 roky prošlý test, že se mám testnout ;) :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
18244
28.7.13 10:30

@Luccy-89 ja si onehda taky delala proslej a byl v pohode, pak jsem si delala jeste neprosly a ukazovalo to to samy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1482
28.7.13 15:13

Tak je to jasné :DDD

No vida holky tak je to jasné :D je tam dálnice jako blázen i na dalších nových dneska koupených, dělala jsem si i Clearblue :dance: :kytka: přikládám foto ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2422
28.7.13 15:29

@Luccy-89 No vida :potlesk: :potlesk: :potlesk: Gratuluji :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2283
28.7.13 21:59

Gratuluji :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.11.19 11:13

@Luccy-89 Teda že zvědavosti jsem zadala prošly těhotenský test, mám dvě děti a hned po potvrzení doktorem jsem si na památku udělala i těhotenský test a fotku dala do počítače, ale vůbec mě nenapadlo, že se taky kazí :lol: 8o
Tak teď už vím, že si dneska nemám kupovat test a použít jeden proužek a v případě neúspěchu schovat na příště. Teda podle téhle diskuze vím že se i tohle kazí. Já si totiž přečetla návod pouze jak použít a na ostatní kašlala :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.11.19 11:14

A gratuluju teď už je veliký děťátko. A co se povedlo holka nebo kluk nebo více dětí jestli se můžu zeptat? :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama