2 měsíční holčička nechce spát

14.11.19 23:16

2 měsíční holčička nechce spát

Prosím už jsi nevím rady, mám 2 měsíční holčičku a nechce spinkat a když spinká tak na 10 min.. Dřív spinkala aspoň v noci.. Budila se sice po 2 hodinách ale aspoň něco.. Zkoušeli jsme snad všechno.. Už jsi nevím rady

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1018
14.11.19 23:51

Spinka s vama nebo v postýlce? ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.11.19 01:16

Já si přisednu. Mám 3 měsíční dvojky a je to čím dal horší. Jsem už jak chodili mrtvola :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.11.19 02:28

@iamlenka Zkoušeli jsme ji dávat do postýlky ale i ke mě do postele a nic.. Teď zrovna spí u mě v posteli…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.11.19 02:43

@iamlenka Kojím a dokrmuji UM - Hipp.. Přes noc vydrží na prsů. Jak psala paní, taky jsi přídu jak chodící mrtvola.. 8o… Usne jedině venku v kočárku ale když přestanu jezdit je hned vzhůru… Přijde mi že když jí uspavam tak spinkat chce ale jako kdyby ji nešlo pořádně zabrat… V zavinovačce být nechce, hrozně řve kdyz ji zavinu ruce a za chvíli je stejně vytáhne.. Už nevím jak to udělat aby spala aspoň v noci když ne přes den.. :think: :think: Nechápu na tom tom že když jsi myslím že pořádně usla, tak za 10 min je vzhůru :zed: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.11.19 03:33

V tom věku je to normální, budou se střídat období s trochou spaní a období kdy jen těžko usne a nebo jen na chvíli. Smiř se s tím, že budeš vypadat jako mrtvola, většina maminek si tím prošla…tak klid. Hodně buď venku, mnoho to pomůže zlepšit. Od 6 měsíce to už bude OK, když se bude dodržovat pevný režim dne. Takže vydržet!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
202
15.11.19 04:49
@Anička 123 píše:
@iamlenka Kojím a dokrmuji UM - Hipp.. Přes noc vydrží na prsů. Jak psala paní, taky jsi přídu jak chodící mrtvola.. 8o… Usne jedině venku v kočárku ale když přestanu jezdit je hned vzhůru… Přijde mi že když jí uspavam tak spinkat chce ale jako kdyby ji nešlo pořádně zabrat… V zavinovačce být nechce, hrozně řve kdyz ji zavinu ruce a za chvíli je stejně vytáhne.. Už nevím jak to udělat aby spala aspoň v noci když ne přes den.. :think: :think: Nechápu na tom tom že když jsi myslím že pořádně usla, tak za 10 min je vzhůru :zed: :zed:

Nema boleni? Mam holcicku 7 tydnu starou.. Taky byla hrozne neklidna, a nespala pres den vubec.. A hodne plakala. A ja už pak taky,, vycerpanim.. Nestihala jsem si v klidu dojit ani ma wc. Krmili jsme taky Hippem…
Nemuzete mit slabsi MM? Mohla by byt pres den hladovejsi.. Jak spi v noci?
Jinak nam pomohlo zmenit mliko. Kupujeme Kendamil, davam kapky Biogaia… A jsou to dva tydny, co se nam konecne zklidnila..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.11.19 05:16

@Konys nene bříško ji neboli.. Mlíčko ji sedí, my jsme přešli s Nutrionu na Hipp.. Kapičky na bolest bříška jsem dávala, taky jsem myslela že bolí ale neboli takže jsme vysadili.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.11.19 05:27

@pajaja12 Jenomže ona je nespavec od narození. Už v nemocnici ji říkali : uplakana nespava Anička.. :nevim: Přijde mi že se to jen zhoršuje… Snad máte pravdu a zlepší se to

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
202
15.11.19 06:21
@Anička 123 píše:
@Konys nene bříško ji neboli.. Mlíčko ji sedí, my jsme přešli s Nutrionu na Hipp.. Kapičky na bolest bříška jsem dávala, taky jsem myslela že bolí ale neboli takže jsme vysadili.

Probiotika by ji stopro neublížily. Laura teda pres den taky spatne spi, ale nasadila jsem kocarek na balkon, takze dopoledne spi tam a odpoledne jdeme ven a spinka taky.. Byla dost protivna i pretrhanym spanim.. Vsimla jsem si, ze nam vydrzi v klidu povidat a smat se 1-1,5 hodiny a musí jit spat, jak to prosvihneme mame průšvih a pak uz jen tak nezabere.. A kdyz tak po hodine uspavani si da 10minut spanku.. :cert:
No, drzim Vam pesti at se mala brzy srovna.. Byt mamou je řehole, ale krasna.. :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama