Uspávání při hluku

2.11.19 09:33

Uspávání při hluku

Zdravím, čekáme miminko a vrtá mi v hlavě jedna věc. Máme papouška senegalka v obyvaku. Kdyz od se od Lucy odejde nebo se ji nevěnujeme tak vriska. Neni to sice az tak hrozné ale byva to i neprijemne.. bojim se ze kdyz budeme malého uspavat pres den bude ho papousek budit. Jak to resit? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1048
2.11.19 09:35

Nijak, vždycky je lepší, když se dítě naučí usínat i při běžném hluku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22792
2.11.19 09:35

A to se mu věnujete nonstop?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
497
2.11.19 09:38

To musi mit sousedi radost 8o on nevydrzi chvilku v klidu sam? K dotazu dite si zvykne kdyz tak bude usinat od mala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17315
2.11.19 09:44

Zvykne si, u nás děti usínají za běžného provozu, to by jinak nešlo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.11.19 09:46

Uspávat v obýváku :-) nebo nosit v šátku a když usne, tak pak je přenést…

moje děti, když už tvrdě usnou nevzbudí je ani vrtačka za zdí, ani policejní sirény, věřím´,že by se nevzbudilo ani kdyby někde něco bouchlo :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
10327
2.11.19 09:46

No chováš o samotě velmi společenského ptáka - v normálním prostředí žije ve velkém hejnu, ne sám. Samozřejmě že vyžaduje společnost. Je to jeho základní přirozenost.

Zlepšit by se to mohlo, kdybyste chovali alespoň dva, nebo ideálně i víc ptáků. Potichu nikdy nebudou, jsou to papoušci, ale pokud nebude sám, nebude si tolik vynucovat vaši pozornost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
156
2.11.19 09:50

My měli žaka, než se narodili děti, pořídili sme samičku… Z mnoha důvodů… A s uspavanim nebyl problém. Slyší to už v bříšku a zvykne si :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7336
2.11.19 09:55
@ElfkaCz píše:
Zdravím, čekáme miminko a vrtá mi v hlavě jedna věc. Máme papouška senegalka v obyvaku. Kdyz od se od Lucy odejde nebo se ji nevěnujeme tak vriska. Neni to sice az tak hrozné ale byva to i neprijemne.. bojim se ze kdyz budeme malého uspavat pres den bude ho papousek budit. Jak to resit? :nevim:

Neřešit, učit dítě při běžné činnosti a fungování domácnosti usínat. Popřípadě přenést do ložnice

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15470
2.11.19 09:56

Většina dětí si zvykne usínat normalne za provozu. Náš se to sice nikdy nenaucil-vzbudilo ho cokoliv, ale to je spíš výjimka…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.11.19 10:55

Děkuji všem za odpovědi. Nonstop se nevěnujeme, ji kolikrát stačí, že jsme ve stejné mistnosti jako ona a zacne kricet kdyz odejdeme. Nekolikrat za den ji poustime, neni o samote. Jen stačí odejit treba pro neco do kuchyně a ona zacne. :lol: pro jistotu jsem se zeptala zda je nutne resit presun papouska, bude to nase první miminko a nechci nic podcenit. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama