2 slabý // na testu

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Peta967
Nováček 8 příspěvků 19.04.18 17:08
2 slabý // na testu

Ahojky, vcera se mi nic neukazalo a dnes rano slaba // vidite to taky? Mimochodem 12dni spozdeni ms :oops:

Reklama

Reakce:

lachtanice86
Kelišová 5475 příspěvků 19.04.18 17:13

@Peta967 něco málo vidím zkus za dva dny znovu. I když po 12dnech to není moc vidět, záleží ale kdy byla ovulace to asi nevíš?

ludmilaadamkova
Zasloužilá kecalka 728 příspěvků 19.04.18 17:17

Já tam bohužel tedy nic moc nevidím. Já měla 10 po vynechání menstruace čárku skoro stejnou jako na kontrolním proužku. Ale ono záleží na kdy vychází ovulace a celkově asi na hladině hormonů.

Peta967
Nováček 8 příspěvků 19.04.18 17:24

Bohužel netuším kdy sem mela ovu. ????

KarolB
Ukecaná baba ;) 1268 příspěvků 19.04.18 17:31

@Peta967 Vidim carku, ale uplne bilou, vubec ne do ruzova.. Je to focene jeste v terminu nebo po zaschnuti? Tohle mi delaji testy obcas po zaschnuti, kdyz mam hodne koncentrovanou moc a tehu jsem bohuzel nikdy nebyla.. :nevim: Ale jestli to bylo foceno cerstve, tak tam treba zitra bude neco vic.. ;)

Tichošlápek
Echt Kelišová 9146 příspěvků 19.04.18 17:32

Vidím jen bílou rysku v místě, kde by měla ty testovací čárka. Za mne je toto negativní test

novakova.t
Závislačka 3173 příspěvků 1 inzerát 19.04.18 17:53

Za me taky negativní

Soňa Zacharová
Závislačka 3355 příspěvků 19.04.18 17:58

@Peta967 test je špatně udělaný tu druhou čárku nemáš mít v tom fialovém, je možné že je blbě vyrobený. zkus nový test a dávat si pozor.

Pavouček1994
Kelišová 7466 příspěvků 19.04.18 18:36

@Peta967 vidím bílou čárku - to mamatesty umí bohužel. tak hodně štěstí na příště a pokud máš takové zpoždění, zajdi k dr a on pomůže :srdce:

karkarka
Ukecaná baba ;) 2234 příspěvků 19.04.18 19:03

Negativní.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

Try and buy Kiu Cee'd? Šprtka, které nejde konkurovat. Ale budete ji mít rádi?

O Kie se ví, že dělá dobrá spolehlivá auta, a o Kie Cee'd se ví, že když si... číst dále >

Články z Ona Dnes

Módní bible Vogue přichází do Česka, titulní stránka patří Olze Havlové

Poprvé v historii se magazín Vogue objevuje v československé verzi. První... číst dále >

Soutěž Léto v plavkách: o vítězi hlasujte až do pondělí

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama